top

Trail batai

Bėgimo taku batai užtikrins maksimalų sukibimą bėgant kalnuose. Siūlome įvairią geriausių prekės ženklų lauko bėgimo avalynę. Raskite geriausius trail-running batelius 8a-shop.lt parduotuvėje!
Filtras (2)
Filtrai
Pasirinkti filtrai
  1. 41
  2. 46
Peržiūrėti kaip Grid List

307 Prekės

  1. -18%
    Bėgimo bateliai moterims Hoka Tecton X 3 - hoka citrus/black
    įskaitant PVM 203,99 €
    193,79 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 203,99 € (-5%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 249,99 € (-22%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU NEW
  2. -19%
    Trail batai Dynafit Trail - atlantic/black out
    įskaitant PVM 128,99 €
    122,54 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 125,39 € (-2%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 159,99 € (-23%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU WAY
  3. -17%
    Bėgimo bateliai moterims Saucony Peregrine 16 - mauve/salmon
    įskaitant PVM 135,99 €
    115,59 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 115,59 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 164,99 € (-29%)
    PAPILDOMA 15% NUOLAIDA SU KODU WAY
  4. -21%
    Trail batai Saucony Peregrine 16 - fire/black
    įskaitant PVM 128,99 €
    116,09 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 127,79 € (-9%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 164,99 € (-29%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU WAY
  5. -17%
    Bėgimo bateliai Mammut Aenergy Trail Endurance Ultra Low - nebla/red
    įskaitant PVM 193,99 €
    174,59 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 175,49 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 233,99 € (-25%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU NEW
  6. -12%
    Trail bėgimo bateliai moterims Mammut Aenergy Trail Endurance Ultra Low - alpin...
    įskaitant PVM 203,99 €
    163,19 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 173,39 € (-5%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 233,99 € (-30%)
    PAPILDOMA 20% NUOLAIDA SU KODU WAY
  7. -8%
    Trail batai Altra Lone Peak 9+ - victoria blue/gray
    įskaitant PVM 136,99 €
    130,14 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 125,39 € (+4%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 149,99 € (-13%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU NEW
  8. -10%
    Bėgimo batai moterims Altra Lone Peak 9+ - rain washed/oceana
    įskaitant PVM 133,99 €
    127,29 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 131,09 € (-2%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 149,99 € (-15%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU NEW
  9. -4%
    Trail batai Altra Olympus 275 - hilo vaporous gray/fiery coral
    įskaitant PVM 191,99 €
    182,39 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 183,34 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 199,99 € (-8%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU NEW
  10. -6%
    Bėgimo batai Norda 001A - fireclay
    įskaitant PVM 265,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 282,99 € (-6%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 282,99 € (-6%)
  11. -10%
    Bėgimo bateliai moterims Norda 001A - sky
    įskaitant PVM 253,99 €
    228,59 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 232,19 € (-1%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 282,99 € (-19%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU NEW
  12. -6%
    Bėgimo bateliai moterims Saucony Peregrine 16 - plum/mulberry
    įskaitant PVM 152,99 €
    145,34 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 129,19 € (+13%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 162,99 € (-10%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU NEW
  13. -16%
    Bėgimo bateliai Saucony Peregrine 16 - black/rust
    įskaitant PVM 135,99 €
    129,19 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 132,04 € (-2%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 162,99 € (-20%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU NEW
  14. -17%
    Trail batai Saucony Xodus Ultra 4 - fuego/carbon
    įskaitant PVM 143,99 €
    129,59 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 143,99 € (-10%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 173,99 € (-25%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU NEW
  15. -6%
    Trail batai Norda 055 - thistle
    įskaitant PVM 289,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 308,99 € (-6%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 308,99 € (-6%)
  16. -6%
    Trail batai Norda 001A - almond
    įskaitant PVM 265,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 282,99 € (-6%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 282,99 € (-6%)
  17. Trail batai Hoka Mafate X - black/electric aqua
    įskaitant PVM 224,99 €
    213,74 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 211,99 € (+1%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU NEW
  18. Bėgimo bateliai moterims Hoka Mafate X - black/neon dragonfruit
    įskaitant PVM 224,99 €
    213,74 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 205,19 € (+5%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU NEW
  19. Bėgimo bateliai moterims Hoka Mafate 5 - black/electric aqua
    įskaitant PVM 189,99 €
    180,49 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 165,29 € (+10%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU NEW
  20. Trail batai Hoka Speedgoat 7 - black/hoka citrus
    įskaitant PVM 164,99 €
    148,49 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 143,09 € (+4%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU NEW
  21. Trail batai Hoka Speedgoat 7 - outer orbit/virtual blue
    įskaitant PVM 164,99 €
    156,74 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 144,39 € (+9%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU NEW
  22. Bėgimo bateliai moterims Hoka Speedgoat 7 - black/electric aqua
    įskaitant PVM 164,99 €
    148,49 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 143,09 € (+4%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU NEW
  23. -12%
    Bėgimo batai moterims Hoka Speedgoat 7 - black/pink opal
    įskaitant PVM 143,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 147,99 € (-2%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 164,99 € (-12%)
  24. Bėgimo bateliai moterims Hoka Speedgoat 7 - blueberry/cosmic grey
    įskaitant PVM 164,99 €
    156,74 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 144,39 € (+9%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU NEW
  25. Trail batai Hoka Tecton X 4 - frost/neon tangerine
    įskaitant PVM 249,99 €
    237,49 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 227,99 € (+5%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU NEW
  26. -15%
    Trail batai Altra Mont Blanc Carbon - white/coral
    įskaitant PVM 219,99 €
    197,99 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 206,99 € (-4%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 259,99 € (-23%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU WAY
  27. -27%
    Bėgimo batai Scarpa Spin Race - azure/white
    įskaitant PVM 148,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 157,99 € (-5%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 204,99 € (-27%)
  28. -18%
    Trail batai Dynafit Ultra 100 - atlantic/tobacco
    įskaitant PVM 146,99 €
    139,64 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 146,99 € (-5%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 179,99 € (-22%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU NEW
  29. -27%
    Trail batai Merrell Mtl Adapt Matryx - limone/beluga
    įskaitant PVM 145,99 €
    131,39 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 132,29 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 199,99 € (-34%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU WAY
  30. -27%
    Bėgimo bateliai moterims Merrell Mtl Adapt Matryx - limone/beluga
    įskaitant PVM 145,99 €
    131,39 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 137,69 € (-4%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 199,99 € (-34%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU WAY
  31. -10%
    Bėgimo bateliai moterims Hoka Mafate X - berry jam/squid ink
    įskaitant PVM 201,99 €
    181,79 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 188,99 € (-3%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 224,99 € (-19%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU WAY
  32. -9%
    Bėgimo batai moterims Hoka Mafate 5 - midnight blue/starlight glow
    įskaitant PVM 171,99 €
    146,19 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 146,19 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 189,99 € (-23%)
    PAPILDOMA 15% NUOLAIDA SU KODU WAY
  33. Trail batai Hoka Speedgoat 7 - bay leaf/sea glass
    įskaitant PVM 164,99 €
    148,49 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 143,09 € (+4%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU NEW
  34. Trail batai Hoka Speedgoat 7 - black/white
    įskaitant PVM 164,99 €
    148,49 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 143,09 € (+4%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU NEW
  35. -10%
    Trail batai Hoka Tecton X 3 - squid ink/neon flame
    įskaitant PVM 223,99 €
    201,59 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 212,79 € (-5%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 249,99 € (-19%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU WAY
  36. -15%
    Trail batai Arcteryx Norvan LD 4 - atmos/solitude
    įskaitant PVM 142,99 €
    135,84 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 135,84 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 169,99 € (-20%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU WAY
  37. -38%
    Trail bėgimo bateliai Scarpa Spin 2.0 - azure/black
    įskaitant PVM 128,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 128,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 209,99 € (-38%)
  38. -36%
    Trail batai Scarpa Spin Infinity - azure/ottanio
    įskaitant PVM 117,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 122,49 € (-3%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 184,99 € (-36%)
  39. -33%
    Trail batai Dynafit Ultra 100 - army/blueberry
    Nuo įskaitant PVM 119,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 117,99 € (+2%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 179,99 € (-33%)
  40. -7%
    Trail batai Altra Timp 5 Boa - white/red
    įskaitant PVM 175,99 €
    158,39 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 159,29 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 189,99 € (-16%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU WAY
  41. -8%
    Trail batai Altra Mont Blanc Speed - white/red
    įskaitant PVM 182,99 €
    164,69 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 165,59 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 199,99 € (-17%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU WAY
  42. Trail batai Norda 002 - cinder
    įskaitant PVM 282,99 €
    240,54 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 240,54 €
    PAPILDOMA 15% NUOLAIDA SU KODU WAY
  43. -22%
    Bėgimo bateliai moterims Vivobarefoot Primus Trail Knit FG - clay
    įskaitant PVM 125,99 €
    113,39 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 125,99 € (-10%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 162,99 € (-30%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU NEW
  44. -34%
    Bėgimo batai Merrell Trail Glove 7 - talus
    įskaitant PVM 91,99 €
    87,39 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 91,99 € (-5%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 139,99 € (-37%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU WAY
  45. -25%
    Bėgimo batai Merrell Trail Glove 8 - oolong
    įskaitant PVM 96,99 €
    82,44 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 81,59 € (+2%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 129,99 € (-36%)
    PAPILDOMA 15% NUOLAIDA SU KODU WAY
  46. -19%
    Bėgimo batai moterims Merrell Trail Glove 8 - casper
    įskaitant PVM 104,99 €
    89,24 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 83,99 € (+7%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 129,99 € (-31%)
    PAPILDOMA 15% NUOLAIDA SU KODU WAY
  47. -20%
    Trail batai Merrell Trail Glove 8 - black/gum
    įskaitant PVM 103,99 €
    93,59 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 92,69 € (+1%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 129,99 € (-28%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU WAY
  48. -7%
    Trail batai Vivobarefoot Primus Trail 3.5 FG - insignia blue/gum
    įskaitant PVM 121,99 €
    115,89 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 115,89 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 131,99 € (-12%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU WAY
  49. -19%
    Vyriški batai Vivobarefoot Primus Trail Flow WP - eclipse/molten lava
    įskaitant PVM 144,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 179,99 € (-19%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 179,99 € (-19%)
  50. -39%
    Trail batai Vivobarefoot Primus Trail II FG - insignia blue
    įskaitant PVM 105,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 105,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 172,99 € (-39%)
  51. -37%
    Trail batai Vivobarefoot Primus Trail 3.5 FG - mineral
    įskaitant PVM 107,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 111,49 € (-3%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 172,99 € (-37%)
  52. -23%
    Trail batai Vivobarefoot Primus Trail Knit FG - storm cloud
    įskaitant PVM 123,99 €
    111,59 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 123,99 € (-10%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 162,99 € (-31%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU WAY
  53. -31%
    Trail batai Salomon Xa Pro 3D V9 - black/phantom/pewter
    Nuo įskaitant PVM 102,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 97,99 € (+6%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 149,99 € (-31%)
į puslapį
Peržiūrėti kaip Grid List

307 Prekės

Trail-running batai suteikia išskirtinį komfortą bėgimo trasoje

Siūlome platų lauko bėgimo batelių asortimentą greitojo ėjimo entuziastams. Šie patogūs, puikiai amortizuojantys lengvi trail-running bateliai skirti įveikti sudėtingus kalnų takus ir nelygius miško kelius. Jie užtikrina puikų stabilumą ir sukibimą su žeme, garantuoja tvirtus žingsnius ir turi tiesioginės įtakos jūsų saugumui. Gerai prigludusi avalynė sumažina traumų riziką tiek treniruočių metu, tiek po jų. Didėjant susidomėjimui bėgimu kalnuose ir kaip piktžolės dygstant naujoms bėgimo varžyboms, verta investuoti į gerus trail-running batus. Juos galėsite naudoti ne tik kalnuose, bet ir lauko keliukuose miške bei įvairiuose pakilimuose ir nusileidimuose.

Trail-running batai

Kokybiški lauko bėgimo bateliai yra kiekvienos bėgimo treniruotės pagrindas. Jie užtikrina puikius rezultatus visuose pakilimuose ir nusileidimuose. Trail-running avalynė suteikia didžiausią pasitenkinimą bėgant sudėtingoje vietovėje. Puikius treilinio bėgimo batelius sudaro daug veiksnių, tarp kurių pirmiausia yra stabilizuojantis batviršis ir tvirtas, gerai amortizuojantis padas. Įsivaizduokime, kad bėgame akmenuotais takais, akmenuotomis nuolaužomis ar žolėtais aukštikalnių laukais. Tai sudėtingos vietovės, kuriose, be teisingos technikos, reikia ir tinkamos įrangos paramos. Akivaizdu, kad avalynė čia yra pagrindas. Treilinių bėgimo bėgikų padas turi specialų padą su kanalais, kurie nuvalo užsiteršusį purvą. Dėl to po mūsų batais neužsikemša molis ar purvas. Ir galime išvengti paslydimo. Trail bėgimo bateliai turi agresyvius padus, kurie garantuoja puikų sukibimą tiek su miško danga, tiek su akmenimis.

Treil bėgimo bateliuose naudojamas vidpadis veiksmingai palaiko mūsų bėgimo žingsnius. Tiksliau, kalbama apie teisingą pėdos smūgį. Jis atsakingas už mūsų bėgimo dinamikos didinimą ir mūsų judesių optimizavimą. Šiuolaikinės medžiagos, naudojamos vidpadžiuose, gali sukaupti dalį energijos, gaunamos absorbuojant smūgį pėdos pastatymo ant paviršiaus momentu, kad būtų galima ją išlaisvinti smūgio metu. Specialios putos ir geliai, naudojami bėgimo takuose, gerokai pagerins jūsų treniruočių kokybę. Savo ruožtu amortizuojantis sluoksnis sušvelnina stiprius smūgius, taip apsaugodamas mūsų sąnarius. Kalnų bėgimo batuose, ypač skirtuose ilgoms ar ultra ilgoms distancijoms, dėl ilgesnių pastangų bėgant įdiegtos pažangios technologijos. Galite būti tikri, kad jūsų pėdos ir sąnariai bus tinkamai apsaugoti.

Trail bėgimo bateliai ir jų batviršiai, atsakingi už stabilumą

Trail bėgimo batelių batų batviršiai yra atsakingi už tinkamą pėdų atramą fizinio aktyvumo metu. Jiems būtinas patvarumas, nes reljefas, kuriuo bėgame, taip pat yra sudėtingas. Galiausiai jie turi užtikrinti tinkamą pėdų vėdinimą. Priklausomai nuo sezono, kuriuo ketiname naudoti batus, gamintojai taiko įvairius sprendimus. Pavyzdžiui, žieminiai modeliai turi membraną, pasižyminčią dideliu atsparumu vandeniui ir nepralaidumo parametrais. Bėgimo bateliai su GORE-TEX® membrana veiksmingai apsaugos jūsų kojas nuo peršlapimo dėl kritulių, besilaikančio sniego ar šlapios žolės. Membrana kojinės pavidalo yra batų viduje ir apsaugo pėdas nuo sušlapimo. Kai kuriuose modeliuose siūlomi integruoti getrai, kurie sulaikys sniegą ar smulkius akmenukus. Jie užsegami laminuotu užtrauktuku. Vasaros karščiams rekomenduojame lengvus modelius su orui laidžiu tinkleliu. Jie užtikrina puikią pėdų ventiliaciją, kuri prisideda prie bėgimo komforto ir sumažina nusidėvėjimą.

Įvairius bėgimo taku batus rasite 8a-shop.lt

Nepriklausomai nuo to, ar dar tik pradėjote savo nuotykį su trail-running, ar esate patyręs bėgikas, dalyvaujantis varžybose, 8a-shop.lt rasite tobulą modelį. Siūlome kasdienėms treniruotėms skirtus ir pažengusiems bėgikams skirtus trail bėgimo modelius. Rinkitės geriausių prekės ženklų, tokių kaip Salomon, Dynafit ar La Sportiva, modelius ir mėgaukitės komfortu kiekviename žingsnyje. Pirmaujančių gamintojų treilinio bėgimo bateliai garantuoja optimalią pėdos atramą ir jūsų saugumą kalnuose.