top

Blue Ice

Blue Ice tai, palyginus, dar naujas prancūzų prekės ženklas. Naujai įsisteigusios įmonės misija yra kurti patvarų ir patikimą laipiojimo inventorių. Blue Ice produktai - tai naujausių medžiagų ir didelio patvarumo derinys.
Filtras (2)
Filtrai
Now Shopping by
  1. Kategorija
    Laipiojimas ir Alpinizmas
  2. Spalva
    mėlyna
Peržiūrėti kaip Grid List

19 Prekės

  1. -5%
    Techninis dirželis ledkirčiui Blue Ice Solo Leash - blue
    Techninis dirželis ledkirčiui Blue Ice Solo Leash - blue
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 26,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 23,84 € (+12%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 27,99 € (-5%)
  2. -54%
    Sniego atmušėjai Blue Ice Harfang ABS
    Sniego atmušėjai Blue Ice Harfang ABS
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 9,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 10,19 € (-1%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 21,99 € (-54%)
  3. -11%
    Smūgio sugėrėjas Blue Ice Hydra Leash - blue
    Smūgio sugėrėjas Blue Ice Hydra Leash - blue
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 52,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 52,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 58,99 € (-11%)
  4. -53%
    Sniego atmušėjai Blue Ice Abs Harfang Alpine - blue
    Sniego atmušėjai Blue Ice Abs Harfang Alpine - blue
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 10,19 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 10,39 € (-1%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 21,99 € (-53%)
  5. -53%
    Sniego atmušėjai Blue Ice Abs Harfang Tech - blue
    Sniego atmušėjai Blue Ice Abs Harfang Tech - blue
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 10,19 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 10,39 € (-1%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 21,99 € (-53%)
  6. -10%
    Automatinės katės Blue Ice Harfang Alpine Hybrid - black
    Automatinės katės Blue Ice Harfang Alpine Hybrid - black
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 162,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 162,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 181,99 € (-10%)
  7. -8%
    Ledo varžtas Blue Ice Aero Lite Screw - blue
    Ledo varžtas Blue Ice Aero Lite Screw - blue
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 81,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 81,49 € (+1%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 89,99 € (-8%)
  8. -10%
    Automatinės katės Blue Ice Harfang Tour Crampon - blue
    Automatinės katės Blue Ice Harfang Tour Crampon - blue
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 147,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 151,99 € (-2%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 164,99 € (-10%)
  9. -10%
    Automatinės katės Blue Ice Harfang Crampon - blue
    Automatinės katės Blue Ice Harfang Crampon - blue
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 142,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 151,99 € (-5%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 159,99 € (-10%)
  10. -10%
    Ledkirtis Blue Ice Bluebird Ice Axe - blue
    Ledkirtis Blue Ice Bluebird Ice Axe - blue
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 182,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 164,69 € (+12%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 204,99 € (-10%)
  11. -6%
    Alpinistinė kuprinė Blue Ice Dragonfly Pack 26L - tapestry
    Alpinistinė kuprinė Blue Ice Dragonfly Pack 26L - tapestry
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 109,99 €
    87,99 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 117,99 € (-25%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 117,99 € (-6%)
    PAPILDOMA 20% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  12. -10%
    Laipiotojų kuprinė Blue Ice Dragonfly Pack 34L - tapestry
    Laipiotojų kuprinė Blue Ice Dragonfly Pack 34L - tapestry
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 126,99 €
    114,29 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 113,84 € (+1%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 141,99 € (-10%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  13. -10%
    Ledkirčio apsauga Blue Ice Spike Protector - blue
    Ledkirčio apsauga Blue Ice Spike Protector - blue
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 8,09 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 6,47 € (+26%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 8,99 € (-10%)
  14. -11%
    Ledkirčio apsauga Blue Ice Pick Protector - blue
    Ledkirčio apsauga Blue Ice Pick Protector - blue
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 8,89 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 7,56 € (+18%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 9,99 € (-11%)
  15. -11%
    Kačių tvirtinimas Blue Ice Harfang Aluminium Heel - blue
    Kačių tvirtinimas Blue Ice Harfang Aluminium Heel - blue
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 66,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 56,52 € (+18%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 74,99 € (-11%)
  16. -4%
    BlueIceCuestaAdj_cloudblue_3700748303148a.jpg
    Moteriški laipiojimo apraišai Blue Ice Cuesta Adj - cloud blue
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 117,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 81,54 € (+45%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 122,99 € (-4%)
  17. -3%
    qweBlueIceChoucasLightice3700748303780a.webp
    Skituro apraišai Blue Ice Choucas Light - ice
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 76,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 60,79 € (+27%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 79,99 € (-3%)
  18. -3%
    BlueIceVistaHarness_goblinblue3700748303827a.webp
    Moteriški laipiojimo apraišai Blue Ice Vista Harness - goblin blue
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 76,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 56,62 € (+36%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 79,99 € (-3%)
į puslapį
Peržiūrėti kaip Grid List

19 Prekės

Ištrinti

Kaip atsirado prekės ženklas Blue Ice?

Iš pradžių viskas buvo susiję su aistros kalnams tenkinimu - kopimu, slidinėjimu, kopimu į daugiau viršūnių ir gamtos jėgos patyrimu. 2008 m. aistra virto kažkuo daugiau - projektu, siekiančiu sujungti visus kalnų mylėtojus, nepriklausomai nuo to, kokia veikla jie užsiima kalnuose ir kokiu lygiu. Taip gimė prekės ženklas Blue Ice, kurio tikslas - kurti klasikinę ir patikimą kalnų įrangą, kuri tarnautų daugelį metų. Už šios idėjos stovi ne tik kalnų entuziastai, bet visų pirma profesionalai, kurie tiksliai žino, ko reikia alpinistams. Alpinistai ir kalnų gidai yra komandos, atsakingos už kiekvienos įrangos testavimą ir jos ergonomikos tobulinimą, nariai. Taip yra todėl, kad Blue Ice gaminių stiprybė slypi maksimalaus dizaino paprastumo ir puikių eksploatacinių savybių derinyje. Būtent dėl tokio požiūrio prancūzų prekės ženklas gali prisijungti prie pirmaujančių kalnų įrangos gamintojų lenktynėse dėl alpinistų, slidininkų ir žygeivių širdžių.

Kuo išsiskiria Blue Ice gaminiai?

Šiais laikais kalnų įrangos gamintojai vis dažniau skuba ieškoti vis naujesnių sprendimų. Naujoviškos formos ar vis lengvesnės medžiagos ne visada lemia didelį funkcionalumą ir, svarbiausia, patvarumą sudėtingomis kalnų sąlygomis. Bendrovės Blue Ice dizaineriai nusprendė pasisemti įkvėpimo iš alpinizmo ir himalajizmo aukso amžiaus. Tuomet naudota įranga, dažnai sukurta pačių kalnų tyrinėjimo pradininkų, visų pirma pasižymėjo dideliu patvarumu ir tvirtumu. Prancūzų prekės ženklas siekia atkartoti šias esmines savybes naujausiomis technologijomis pagamintoje įrangoje. Rezultatas - Blue Ice kalnų įrangos kolekcija, kuria galima pasikliauti pačiomis nepalankiausiomis sąlygomis. Žinoma, kur įmanoma, jos svoris yra minimalus, kad būtų lengviau ją transportuoti ir naudoti. Visame gamybos procese nemažai dėmesio skiriama aplinkosaugos aspektams. Juk ypatingas rūpinimasis gamta svarbus visiems kalnų ekspedicijų mėgėjams.

Mėlynojo ledo alpinistiniai šalmai ir diržai

Prancūzų prekės ženklas siūlo platų žiemos kalnų tyrinėjimams būtinos įrangos asortimentą. Jo asortimentą, be kita ko, sudaro fantastiški šalmai. Jų paprasta forma ir geriausios turimos medžiagos lemia išskirtinį patvarumą. Nepriklausomai nuo to, ar pasirinksite paprastą kalnų žygiams skirtą chečbeką, ar techninį modelį mišriam kopimui, galite būti tikri dėl aukščiausios kokybės pagaminimo. Tai, kad prie Blue Ice čekių galima pridėti visus reikiamus priedus, taip pat yra didelis privalumas. Geležtės ir ieties antgalio apsaugos, čekiukų virvelės ar papildomos rankų atramos leidžia individualizuoti kiekvieną modelį taip, kad jis atitiktų visus jūsų reikalavimus.

Laipiojimo diržai taip pat labai populiarūs. Novatoriškas požiūris į jų konstrukciją leido sukurti modelius, kurie yra labai lengvi, bet vis tiek pasižymi reikiamu tvirtumu. Prekės ženklo Blue Ice asortimente dominuoja modeliai, skirti alpinizmui ir slidinėjimui. Dėl mažo dydžio juos galima lengvai sudėti į nedidelę kuprinės kišenę ir gabenti. Tai optimalus pasirinkimas, kai norite turėti kompaktišką kalnų sąlygoms paruoštą įrangą.

Mėlynosios ledo kopimo kuprinės

Šis prekės ženklas turi platų kalnų kuprinių asortimentą. Tai lengvos, tačiau tvirtos konstrukcijos kuprinės, kurios puikiai veikia kalnų sąlygomis. Jos pasižymi greita prieiga prie vidaus ir gana paprasta konstrukcija, todėl jų naudojimas yra labai intuityvus net ir sudėtingiausiomis sąlygomis. Mažesni modeliai puikiai tinka vienos dienos išvykoms į uolas, o didesni - naktiniams žygiams. Su Blue Ice kalnų kuprinėmis galima patogiai nešiotis virvę ir kitus būtinus priedus.

Pagrindinė alpinizmo įranga ir priedai - Blue Ice

Pagal plačią kuprinių, ledo patikrų ir diržų liniją prancūzų prekės ženklas taip pat siūlo virvių maišelius, kilpas ar magnio maišelius. Šamoni slėnyje, pačioje Alpių širdyje, įsikūrusi šio prekės ženklo atstovybė, todėl kiekviena jo sukurta kuprinė ar kita alpinistinė įranga yra tobulai pagaminta. Pagrindinis kiekvieno gaminio privalumas yra tas, kad jis buvo išbandytas kalnų sąlygomis, kurioms buvo sukurtas. 8a-shop.lt parduotuvėje esanti Blue Ice kalnų ir alpinizmo įranga - puikus pasirinkimas visiems kalnų pramogų mėgėjams.