top

adidas TERREX

adidas TERREX

adidas TERREX - tai specializuota drabužių ir avalynės kolekcija, sukurta specialiai kalnų mėgėjams. Čia rasite trekingo batus, striukes ir membranines bei softshell kelnes, skiauteres ar kuprines, skirtas kalnams. Adidas TERREX gaminiai puikiai tinka sudėtingoms oro sąlygoms tiek vasarą, tiek žiemą.

Filtras (1)
Filtrai
Now Shopping by
  1. Pagrindinė technologija
    GORE-TEX® Products
Peržiūrėti kaip Grid List

44 Prekės

  1. -25%
    adidasTERREXSkychaserGTX_cblackowhitegreon4067896944883a.webp
    Žygio batai moterims adidas TERREX Skychaser GTX - cblack/owhite/greone
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 119,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 119,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 159,99 € (-25%)
  2. -18%
    adidasTERREXSkychaserMidGTX_quicriprlofigretw4067897913956a.webp
    Žygio batai moterims adidas TERREX Skychaser Mid GTX - quicri/prlofi/gretwo
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 146,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 147,49 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 179,99 € (-18%)
  3. -31%
    adidasTERREXSkychaserGTX_cblackcblackgreo4067897916810a.webp
    Žygio batai žemi adidas TERREX Skychaser GTX - cblack/cblack/greone
    Vertinimas:
    0%
    Nuo įskaitant PVM 108,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 122,99 € (-11%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 159,99 € (-31%)
  4. -22%
    adidasTERREXAgravicGTX_cblacksildawgretw4067898306504a.webp
    Bėgimo bateliai moterims adidas TERREX Agravic GTX - cblack/sildaw/gretwo
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 124,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 124,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 159,99 € (-22%)
  5. -22%
    adidasTERREXSkychaserGTX_quicriprlofigretw4067896944753a.webp
    Žygio batai moterims adidas TERREX Skychaser GTX - quicri/prlofi/gretwo
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 123,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 126,99 € (-2%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 159,99 € (-22%)
  6. -20%
    adidasTERREXSkychaserAX5MidGTXClimawarm_cardboardblanchcarpureteal4067903078655a.webp
    Turistiniai batai vyrams adidas TERREX Skychaser AX5 Mid GTX Climawarm - cardboa...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 127,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 135,99 € (-5%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 159,99 € (-20%)
  7. -26%
    adidasTERREXSkychaserAX5MidGTXClima_earthstratrabrownpuretea4067903105399a.webp
    Batai moteriški adidas TERREX Skychaser AX5 Mid GTX Clima - earth stra/tra brow...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 116,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 124,49 € (-6%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 159,99 € (-26%)
  8. -24%
    adidasTERREXAgravicGTX_prelviolet_ftwrwhit_purpbur406790301492920250801_1534.webp
    Bėgimo bateliai moterims adidas TERREX Agravic GTX - prel violet/ftwr whit/purp...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 121,49 €
    115,42 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 159,99 € (-27%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 159,99 € (-24%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  9. -35%
    Moteriškos kelnės su membrana adidas TERREX Techrock 3L GORE-TEX Bib Pants - shadow red
    Moteriškos kelnės su membrana adidas TERREX Techrock 3L GORE-TEX Bib Pants - s...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 355,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 355,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 549,99 € (-35%)
  10. -28%
    Vyriška striukė adidas TERREX Myshelter 3L GORE-TEX Snow Jkt - shadow green
    Vyriška striukė adidas TERREX Myshelter 3L GORE-TEX Snow Jkt - shadow green
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 403,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 403,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 561,99 € (-28%)
  11. -35%
    Striukė nuo lietaus adidas TERREX Xploric GORE-TEX Rain Jacket - black/black
    Striukė nuo lietaus adidas TERREX Xploric GORE-TEX Rain Jacket - black/black
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 355,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 355,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 549,99 € (-35%)
  12. -35%
    Striukė nuo lietaus moterims adidas TERREX Xploric GORE-TEX Rain Jacket - shadow red/black
    Striukė nuo lietaus moterims adidas TERREX Xploric GORE-TEX Rain Jacket - shado...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 355,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 355,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 549,99 € (-35%)
  13. -34%
    Vyriška slidinėjimo striukė adidas TERREX Techrock 3L GORE-TEX C-Knit Jacket - preyel
    Vyriška slidinėjimo striukė adidas TERREX Techrock 3L GORE-TEX C-Knit Jacket...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 425,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 425,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 649,99 € (-34%)
  14. -32%
    adidasTERREXTechrock3LGORE_TEXC_KnitJacket_quietcrimso4067894868334a.webp
    Slidinėjimo striukė moterims adidas TERREX Techrock 3L GORE-TEX C-Knit Jacket...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 469,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 517,99 € (-9%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 699,99 € (-32%)
  15. -26%
    adidasTERREXTechrock3LGORE_TEXC_KnitJacket_aurorabla_4067894872034c.webp
    Vyriška slidinėjimo striukė adidas TERREX Techrock 3L GORE-TEX C-Knit Jacket...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 511,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 511,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 699,99 € (-26%)
  16. -16%
    adidasTERREXXperior2LGORE_TEXPerformanceJacket_auroraplum4068809419863a.webp
    Moteriška striukė adidas TERREX Xperior 2L GORE-TEX Performance Jacket - auror...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 167,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 159,12 € (+6%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 199,99 € (-16%)
  17. -26%
    GORE TEX striukė moteriška adidas TERREX Myshelter 3L GORE-TEX Jacket - wonder red/linen green
    GORE TEX striukė moteriška adidas TERREX Myshelter 3L GORE-TEX Jacket - wonder...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 415,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 415,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 561,99 € (-26%)
  18. -13%
    adidasTERREXSkychaserMidGTX_olistrsilgrncblac4067892729538a.webp
    Aukšti žygio batai adidas TERREX Skychaser Mid GTX - olistr/silgrn/cblack
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 156,49 €
    148,67 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 179,99 € (-17%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 179,99 € (-13%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  19. -21%
    adidasTERREXFreeHiker2LowGTX_coreblkcoreblkgreyfour4067897787113a.webp
    Turistiniai batai adidas TERREX Free Hiker 2 Low GTX - core blk/core blk/grey fo...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 149,99 €
    142,49 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 189,99 € (-25%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 189,99 € (-21%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  20. -18%
    adidasTERREXSkychaserAX5MidGTX_carboncoreblksemiflashaq4067903109229a.webp
    Batai moteriški adidas TERREX Skychaser AX5 Mid GTX - carbon/core blk/semi flas...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 113,99 €
    102,59 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 109,79 € (-6%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 139,99 € (-18%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  21. -26%
    adidasTERREXSkychaserMidGTX_auroraplum_carbon_purplebur406790747998420250801_1566.webp
    Batai moteriški adidas TERREX Skychaser Mid GTX - aurora plum/carbon/purple bur
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 132,99 €
    126,34 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 134,89 € (-6%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 179,99 € (-26%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  22. -12%
    adidasTERREXSkychaserGTX_earstra_greyone_semiflaqua406790749901220250728_1206.jpg
    Batai moteriški adidas TERREX Skychaser GTX - ear stra/grey one/semi fl aqua
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 139,99 €
    132,99 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 132,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 159,99 € (-12%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  23. -23%
    adidasTERREXSkychaserGTX_auroraplum_carbon_purplebur406790767121020250801_1574.webp
    Žygio batai moterims adidas TERREX Skychaser GTX - aurora plum/carbon/purple bu...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 121,99 €
    115,89 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 119,69 € (-3%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 159,99 € (-23%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  24. -4%
    adidasTERREXFreeHiker2GTXcoreblackcoreblkgreyfour4067897802526a.webp
    Turistiniai batai adidas TERREX Free Hiker 2 GTX - core black/core blk/grey four
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 209,99 €
    188,99 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 219,99 € (-14%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 219,99 € (-4%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  25. -22%
    adidasTERREXSkychaserAX5GTXcarboncoreblackflashaqua4067903140116a.webp
    Turistiniai batai moterims adidas TERREX Skychaser AX5 GTX - carbon/core black/f...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 92,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 83,99 € (+11%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 119,99 € (-22%)
  26. -15%
    adidasTERREXFreeHiker2LowGTXtracebrownwonaluminacarbon4067905723690a.webp
    Turistiniai batai moterims adidas TERREX Free Hiker 2 Low GTX - trace brown/won...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 159,99 €
    151,99 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 189,99 € (-20%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 189,99 € (-15%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  27. -4%
    adidasTERREXTrailmaker2GTXSLcoreblkgreytwoprelviolet4068801498477a.webp
    Turistiniai batai moterims adidas TERREX Trailmaker 2 GTX SL - core blk/grey two...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 123,99 €
    111,59 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 129,99 € (-14%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 129,99 € (-4%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  28. -7%
    adidasTERREXTrailmaker2GTXSLcrystalskyauronixlegenink4068804448257a.webp
    Turistiniai batai adidas TERREX Trailmaker 2 GTX SL - crystal sky/aur onix/legen...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 119,99 €
    101,99 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 101,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 129,99 € (-7%)
    PAPILDOMA 15% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  29. -16%
    adidasTERREXTrailmaker2GTX_glowbluecrystalskylegink4068804471392a.webp
    Turistiniai batai moterims adidas TERREX Trailmaker 2 GTX - glow blue/crystal sk...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 99,99 €
    89,99 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 91,79 € (-1%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 119,99 € (-16%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  30. adidasTERREXSkychaserGTXcoreblackraybluecoreblack4068805889820a.webp
    Turistiniai batai adidas TERREX Skychaser GTX - core black/ray blue/core black
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 159,99 €
    151,99 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 151,99 €
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  31. -6%
    adidasTERREXSkychaserAX5GTXblanchcargowhitewonalumina4068805893698a.webp
    Turistiniai batai adidas TERREX Skychaser AX5 GTX - blanch cargo/white/won alumi...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 111,99 €
    106,39 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 119,99 € (-11%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 119,99 € (-6%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  32. -18%
    adidasTERREXSkychaserGTXwontaupeoffwhiteicetanger4068805905025a.webp
    Turistiniai batai moterims adidas TERREX Skychaser GTX - won taupe/off white/ice...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 129,99 €
    123,49 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 132,99 € (-7%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 159,99 € (-18%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  33. -10%
    adidasTERREXSkychaserAX5GTXwondertaupeoffwhiteglblue4068805924408a.webp
    Turistiniai batai moterims adidas TERREX Skychaser AX5 GTX - wonder taupe/off wh...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 107,99 €
    97,19 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 93,59 € (+4%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 119,99 € (-10%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  34. adidasTERREXSkychaserGTXcarbonoffwhitepuretangerin4068805935725a.webp
    Turistiniai batai adidas TERREX Skychaser GTX - carbon/off white/pure tangerin
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 159,99 €
    135,99 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 159,99 € (-15%)
    PAPILDOMA 15% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  35. -8%
    adidasTERREXFreehikerSLGTXdashgreyftwhiteflashaqua4068822251310a.webp
    Turistiniai batai moterims adidas TERREX Freehiker SL GTX - dash grey/ft white/f...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 137,99 €
    124,19 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 149,99 € (-17%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 149,99 € (-8%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  36. -9%
    adidasTERREXFreehikerSLGTXcoreblackgreysixgreysix4068822253390a.webp
    Turistiniai batai adidas TERREX Freehiker SL GTX - core black/grey six/grey six
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 135,99 €
    122,39 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 122,39 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 149,99 € (-9%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  37. -15%
    adidasTERREXXperior2LGORE_TEXPerformanceJacket_earthstrata_4068821619180_405.webp
    Striukė nuo lietaus moterims adidas TERREX Xperior 2L GORE-TEX Performance Jack...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 168,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 152,09 € (+12%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 199,99 € (-15%)
  38. -20%
    adidasTERREXSkychaserAX5GTXcoreblackcarbonpureteal4067903170823a.webp
    Turistiniai batai adidas TERREX Skychaser AX5 GTX - core black/carbon/pure teal
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 94,99 €
    90,24 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 90,24 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 119,99 € (-20%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  39. -33%
    Lietaus kelnės adidas TERREX Techrock 3L GORE-TEX C-Knit Bib Pants - black
    Lietaus kelnės adidas TERREX Techrock 3L GORE-TEX C-Knit Bib Pants - black
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 401,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 429,99 € (-6%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 599,99 € (-33%)
  40. -32%
    Bėgimo batai adidas TERREX Soulstride Flow GTX - wonsil/seflaq/luclem
    Bėgimo batai adidas TERREX Soulstride Flow GTX - wonsil/seflaq/luclem
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 115,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 115,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 169,99 € (-32%)
  41. -18%
    adidasTERREXSkychaserAX5GTX_shadowolive_carbon_bronzestr406790316688820250822_1653.webp
    Turistiniai batai adidas TERREX Skychaser AX5 GTX - shadow olive/carbon/bronze s...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 97,99 €
    93,09 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 94,04 € (-1%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 119,99 € (-18%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  42. -16%
    adidasTERREXSkychaserAX5MidGTX_coreblackcoreblackcarbon4067903120958a.webp
    Žygio batai vyrams adidas TERREX Skychaser AX5 Mid GTX - core black/core black/...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 116,99 €
    105,29 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 139,99 € (-24%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 139,99 € (-16%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
į puslapį
Peržiūrėti kaip Grid List

44 Prekės

Ištrinti

adidas TERREX - vieno didžiausių pasaulyje sporto prekių ženklų lauko batų kolekcija

Vokietijos gamintojas Adidas neabejotinai yra vienas iš labiausiai atpažįstamų ir gerbiamų sportinės aprangos ir avalynės gamintojų pasaulyje. Įmonės asortimente yra gaminių, skirtų beveik visoms sporto šakoms. Nepaisant išvaizdos, adidas aprangą ir avalynę pamatysite ne tik aikštelėse, kortuose ar vejoje, bet ir kalnuose. adidas TERREX - tai universali lauko avalynės kolekcija. Ją sudaro gaminiai, skirti žygiams pėsčiomis, bėgimui krosais ir žiemos sportui. Prekės ženklas savo gaminiuose remiasi geriausiais ir techniškai pažangiausiais rinkoje esančiais sprendimais. Todėl neretai "adidas terrex" striukės ir batai turi GORE-TEX® šeimos membranas.

Inovatyvi patentuota technologija

Dėl savo patirties prekės ženklas kuria itin pažangius gaminius. adidas - tai itin aukštos kokybės gaminių ir maksimalios paramos sinonimas. Dažnai adidas TERREX batai turi pažangius padus, sukurtus bendradarbiaujant su "Continental" prekės ženklu. Jie pasižymi dideliu atsparumu dilimui ir puikiu sukibimu. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, pasieksite batus su GORE-TEX® membrana arba be jos. Pirmoji išlaikys jūsų pėdas sausas, o antroji užtikrins nevaržomą pralaidumą orui.

adidas TERREX aktyvios aprangos asortimentas taip pat pagrįstas naujausiomis technologijomis. Prekės ženklas naudoja tiek partnerių tiekiamas medžiagas, tiek savo pažangias technologijas. Dėl to šio prekės ženklo džemperiai, striukės ar kelnės puikiai veikia intensyvios veiklos metu. Veiklos metu prakaitas greitai ir efektyviai pašalinamas, o tai daro didelę įtaką mūsų komfortui.

adidas TERREX - universalus ir ekologiškas

Šis prekės ženklas iš Vokietijos stengiasi kurti ne tik itin universalius ir pažangius, bet ir ekologiškus gaminius. Nemažai jų pagaminti naudojant perdirbtas medžiagas. Dėl to drabužių gamybos procesas tampa "žalesnis" ir kur kas mažiau kenksmingas aplinkai. Prekės ženklas savo dizaine naudoja novatoriškus sprendimus, pavyzdžiui, BOOST, kuris sukėlė revoliuciją bėgimo srityje. Specialios putos užtikrina, kad mūsų sąnariai būtų apsaugoti nuo apkrovos dėl puikios amortizacijos ir energijos grąžinimo. Šią itin pažangią technologiją galima rasti adidas TERREX AGRAVIC batų serijoje.

adidas TERREX taip pat yra pažangi žygių avalynė. Iš šio prekės ženklo priėjimo batų žinomų sprendimų ir naujoviškų technologijų derinys lemia, kad tokie modeliai kaip adidas TERREX swift solo jau daugelį metų triumfuoja ir yra laimėję nesuskaičiuojamą daugybę konkursų ir geriausių rinkoje žygio batų sąrašų. Rinkdamiesi TERREX gaminius, renkatės Adidas prekės ženklo kokybę, pažangius sprendimus ir akį traukiantį dizainą, tinkantį ne tik kalnams, bet ir miesto aplinkai.