top

adidas TERREX

adidas TERREX

adidas TERREX - tai specializuota drabužių ir avalynės kolekcija, sukurta specialiai kalnų mėgėjams. Čia rasite trekingo batus, striukes ir membranines bei softshell kelnes, skiauteres ar kuprines, skirtas kalnams. Adidas TERREX gaminiai puikiai tinka sudėtingoms oro sąlygoms tiek vasarą, tiek žiemą.

Filtras (2)
Filtrai
Now Shopping by
  1. Kategorija
    Slidinėjimas
  2. Spalva
    juoda
Peržiūrėti kaip Grid List

14 Prekės

  1. -33%
    adidasTERREXXperiorTights_blac4066761648017a.webp
    Termo tamprės adidas TERREX Xperior Tights - black
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 72,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 74,99 € (-2%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 109,99 € (-33%)
  2. -34%
    Moteriškos tamprės adidas TERREX Xperior Tights - black
    Moteriškos tamprės adidas TERREX Xperior Tights - black
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 71,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 75,99 € (-5%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 109,99 € (-34%)
  3. -35%
    Slidinėjimo kelnės moterims adidas TERREX Xperior 2L Insulated Stretch Pants - black/white
    Slidinėjimo kelnės moterims adidas TERREX Xperior 2L Insulated Stretch Pants -...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 141,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 151,99 € (-6%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 219,99 € (-35%)
  4. -30%
    Moteriškos kelnės adidas TERREX Techrock Tour Softshell Pants - black/quiet crimson
    Moteriškos kelnės adidas TERREX Techrock Tour Softshell Pants - black/quiet cr...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 172,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 189,99 € (-8%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 249,99 € (-30%)
  5. -34%
    adidasTERREXXploricPomBeanie_blac4068808222792a.webp
    Žieminė kepurė adidas TERREX Xploric Pom Beanie - black
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 22,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 25,99 € (-11%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 34,99 € (-34%)
  6. -21%
    Pirštinės adidas TERREX GORE-TEX Under The Cuff Gloves - black
    Pirštinės adidas TERREX GORE-TEX Under The Cuff Gloves - black
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 93,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 97,49 € (-3%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 119,99 € (-21%)
  7. -31%
    Vyriška slidinėjimo striukė adidas TERREX Xperior 2L Lined RAIN.RDY Anorak - blk/aurora blk/semi im orange
    Vyriška slidinėjimo striukė adidas TERREX Xperior 2L Lined RAIN.RDY Anorak -...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 205,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 211,99 € (-2%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 299,99 € (-31%)
  8. -13%
    qweadidasTERREXXperiorWindFleeceHoodblack4067901957334a.webp
    Moteriška striukė adidas TERREX Xperior Wind Fleece Hood - black
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 103,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 88,39 € (+18%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 119,99 € (-13%)
  9. -30%
    Slidinėjimo kelnės adidas TERREX Multi 2L RAIN.RDY Insulated Pants - black
    Slidinėjimo kelnės adidas TERREX Multi 2L RAIN.RDY Insulated Pants - black
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 138,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 147,99 € (-6%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 199,99 € (-30%)
  10. -17%
    adidasTERREXTechrockCLIMAWARM_WindHoodedFleeceJacket_black4068811075880a.webp
    Flisinė striukė adidas TERREX Techrock CLIMAWARM+ Wind Hooded Fleece Jacket -...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 131,99 €
    125,39 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 159,99 € (-21%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 159,99 € (-17%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  11. -27%
    Moteriškos kelnės adidas TERREX Xperior Fast Pants - black
    Moteriškos kelnės adidas TERREX Xperior Fast Pants - black
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 144,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 151,99 € (-4%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 199,99 € (-27%)
  12. -26%
    adidasTERREXXperiorFastPants_bla4066762200283a.webp
    Softshell kelnės adidas TERREX Xperior Fast Pants - black
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 146,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 146,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 199,99 € (-26%)
  13. -33%
    Lietaus kelnės adidas TERREX Techrock 3L GORE-TEX C-Knit Bib Pants - black
    Lietaus kelnės adidas TERREX Techrock 3L GORE-TEX C-Knit Bib Pants - black
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 401,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 429,99 € (-6%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 599,99 € (-33%)
  14. -28%
    Slidinėjimo kelnės adidas TERREX Xperior 2L Insulated Bib Pants - black/white
    Slidinėjimo kelnės adidas TERREX Xperior 2L Insulated Bib Pants - black/white
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 179,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 185,99 € (-3%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 249,99 € (-28%)
į puslapį
Peržiūrėti kaip Grid List

14 Prekės

Ištrinti

adidas TERREX - vieno didžiausių pasaulyje sporto prekių ženklų lauko batų kolekcija

Vokietijos gamintojas Adidas neabejotinai yra vienas iš labiausiai atpažįstamų ir gerbiamų sportinės aprangos ir avalynės gamintojų pasaulyje. Įmonės asortimente yra gaminių, skirtų beveik visoms sporto šakoms. Nepaisant išvaizdos, adidas aprangą ir avalynę pamatysite ne tik aikštelėse, kortuose ar vejoje, bet ir kalnuose. adidas TERREX - tai universali lauko avalynės kolekcija. Ją sudaro gaminiai, skirti žygiams pėsčiomis, bėgimui krosais ir žiemos sportui. Prekės ženklas savo gaminiuose remiasi geriausiais ir techniškai pažangiausiais rinkoje esančiais sprendimais. Todėl neretai "adidas terrex" striukės ir batai turi GORE-TEX® šeimos membranas.

Inovatyvi patentuota technologija

Dėl savo patirties prekės ženklas kuria itin pažangius gaminius. adidas - tai itin aukštos kokybės gaminių ir maksimalios paramos sinonimas. Dažnai adidas TERREX batai turi pažangius padus, sukurtus bendradarbiaujant su "Continental" prekės ženklu. Jie pasižymi dideliu atsparumu dilimui ir puikiu sukibimu. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, pasieksite batus su GORE-TEX® membrana arba be jos. Pirmoji išlaikys jūsų pėdas sausas, o antroji užtikrins nevaržomą pralaidumą orui.

adidas TERREX aktyvios aprangos asortimentas taip pat pagrįstas naujausiomis technologijomis. Prekės ženklas naudoja tiek partnerių tiekiamas medžiagas, tiek savo pažangias technologijas. Dėl to šio prekės ženklo džemperiai, striukės ar kelnės puikiai veikia intensyvios veiklos metu. Veiklos metu prakaitas greitai ir efektyviai pašalinamas, o tai daro didelę įtaką mūsų komfortui.

adidas TERREX - universalus ir ekologiškas

Šis prekės ženklas iš Vokietijos stengiasi kurti ne tik itin universalius ir pažangius, bet ir ekologiškus gaminius. Nemažai jų pagaminti naudojant perdirbtas medžiagas. Dėl to drabužių gamybos procesas tampa "žalesnis" ir kur kas mažiau kenksmingas aplinkai. Prekės ženklas savo dizaine naudoja novatoriškus sprendimus, pavyzdžiui, BOOST, kuris sukėlė revoliuciją bėgimo srityje. Specialios putos užtikrina, kad mūsų sąnariai būtų apsaugoti nuo apkrovos dėl puikios amortizacijos ir energijos grąžinimo. Šią itin pažangią technologiją galima rasti adidas TERREX AGRAVIC batų serijoje.

adidas TERREX taip pat yra pažangi žygių avalynė. Iš šio prekės ženklo priėjimo batų žinomų sprendimų ir naujoviškų technologijų derinys lemia, kad tokie modeliai kaip adidas TERREX swift solo jau daugelį metų triumfuoja ir yra laimėję nesuskaičiuojamą daugybę konkursų ir geriausių rinkoje žygio batų sąrašų. Rinkdamiesi TERREX gaminius, renkatės Adidas prekės ženklo kokybę, pažangius sprendimus ir akį traukiantį dizainą, tinkantį ne tik kalnams, bet ir miesto aplinkai.