top

adidas TERREX

adidas TERREX

adidas TERREX - tai specializuota drabužių ir avalynės kolekcija, sukurta specialiai kalnų mėgėjams. Čia rasite trekingo batus, striukes ir membranines bei softshell kelnes, skiauteres ar kuprines, skirtas kalnams. Adidas TERREX gaminiai puikiai tinka sudėtingoms oro sąlygoms tiek vasarą, tiek žiemą.

Filtras (2)
Filtrai
Now Shopping by
  1. Kategorija
    Jis
  2. Prekės tipas
    Batai
Peržiūrėti kaip Grid List

75 Prekės

  1. -20%
    adidasTERREXSkychaserAX5GTXcoreblackcarbonpureteal4067903170823a.webp
    Turistiniai batai adidas TERREX Skychaser AX5 GTX - core black/carbon/pure teal
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 94,99 €
    90,24 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 90,24 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 119,99 € (-20%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  2. adidasTERREXAnylandertentgreencarbonolivestrata4068803586110a.webp
    Turistiniai batai adidas TERREX Anylander - tent green/carbon/olive strata
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 74,99 €
    71,24 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 71,24 €
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  3. -33%
    Žygio batai adidas TERREX Skychaser Tech Mid GTX - core blk/wonder beige/orange
    Žygio batai adidas TERREX Skychaser Tech Mid GTX - core blk/wonder beige/orange
    Vertinimas:
    0%
    Nuo įskaitant PVM 151,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 171,99 € (-11%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 229,99 € (-33%)
  4. -33%
    Turistiniai batai adidas TERREX Free Hiker 2 GTX - carbon/grey six/core black
    Turistiniai batai adidas TERREX Free Hiker 2 GTX - carbon/grey six/core black
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 146,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 146,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 219,99 € (-33%)
  5. -32%
    adidasTERREXTrailmaker2MidGTX_coreblackcarbongreyfour_4067888825732a.webp
    Vyriški batai adidas TERREX Trailmaker 2 Mid GTX - core black/carbon/grey four
    Vertinimas:
    0%
    Nuo įskaitant PVM 93,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 94,99 € (-1%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 139,99 € (-32%)
  6. -31%
    TERREXSkychaserTechGTX_cblack_lingrn_silgrn406788837390520250220_0686.jpg
    Žygio batai vyrams adidas TERREX Skychaser Tech GTX - cblack/lingrn/silgrn
    Vertinimas:
    0%
    Nuo įskaitant PVM 136,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 155,49 € (-11%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 199,99 € (-31%)
  7. -28%
    TERREXSkychaserTechMidGTX_cblack_greone_grefiv406788837401820250220_0694.webp
    Žygio batai adidas TERREX Skychaser Tech Mid GTX - cblack/greone/grefiv
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 164,99 €
    156,74 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 158,64 € (-1%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 229,99 € (-28%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  8. -26%
    Žygio batai vyrams adidas TERREX Skychaser Tech Mid GTX - blue dawn/blue dawn/black
    Žygio batai vyrams adidas TERREX Skychaser Tech Mid GTX - blue dawn/blue dawn/b...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 184,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 184,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 249,99 € (-26%)
  9. -25%
    Žygio batai vyrams adidas TERREX Skychaser Tech Mid GTX - black/sand/orange
    Žygio batai vyrams adidas TERREX Skychaser Tech Mid GTX - black/sand/orange
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 186,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 187,49 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 249,99 € (-25%)
  10. -30%
    Žygio batai vyrams adidas TERREX Skychaser 2 GTX - orange/coral/black
    Žygio batai vyrams adidas TERREX Skychaser 2 GTX - orange/coral/black
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 139,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 139,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 199,99 € (-30%)
  11. -23%
    Vyriški batai adidas TERREX Swift R3 Mid GTX - blue dawn/grey/orange
    Vyriški batai adidas TERREX Swift R3 Mid GTX - blue dawn/grey/orange
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 136,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 137,49 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 179,99 € (-23%)
  12. -32%
    Bėgimo batai adidas TERREX Soulstride Flow GTX - wonsil/seflaq/luclem
    Bėgimo batai adidas TERREX Soulstride Flow GTX - wonsil/seflaq/luclem
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 115,49 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 115,99 €
    Gamintojo rekomenduojama kaina 169,99 € (-32%)
  13. -15%
    adidasTERREXAnylanderRAINRDYcoreblackcoreblkgreyfour4067888620474a.webp
    Turistiniai batai adidas TERREX Anylander RAIN.RDY - core black/core blk/grey fo...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 71,99 €
    64,79 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 66,59 € (-2%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 84,99 € (-15%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  14. -18%
    adidasTERREXSkychaserAX5GTX_shadowolive_carbon_bronzestr406790316688820250822_1653.webp
    Turistiniai batai adidas TERREX Skychaser AX5 GTX - shadow olive/carbon/bronze s...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 97,99 €
    93,09 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 94,04 € (-1%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 119,99 € (-18%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  15. -20%
    adidasTERREXSkychaserAX5_greythreegreyfourshadnav4067903143933a.webp
    Turistiniai batai adidas TERREX Skychaser AX5 - grey three/grey four/shad navy
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 79,99 €
    75,99 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 74,09 € (+3%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 99,99 € (-20%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  16. -25%
    adidasTERREXFreeHiker2GTX_coreblackcarbonolivestrat_4067897810170a.webp
    Aukšti turistiniai batai adidas TERREX Free Hiker 2 GTX - core black/carbon/oli...
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 163,99 €
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 155,79 € (+6%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 219,99 € (-25%)
  17. adidasTERREXEastrail3MidClimaproofgreythreegreyoneauroronix4067903301623a.webp
    Batai adidas TERREX Boat Lace Climacool - wonder beige/chal white/orange
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 89,99 €
    85,49 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 85,49 €
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  18. -6%
    TERREXSkychaserSolo3_cardboard_carbon_impactorange406880618130520260223_1968.webp
    Vyriški batai adidas TERREX Skychaser Solo 3 - cardboard/carbon/impact orange
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 111,99 €
    100,79 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 107,99 € (-6%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 119,99 € (-6%)
    PAPILDOMA 10% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
  19. -19%
    adidasTERREXTrailmaker2GTX_bronzestra_blanchcar_carbon406790728017720250801_1542.webp
    Turistiniai batai adidas TERREX Trailmaker 2 GTX - bronze stra/blanch car/carbon
    Vertinimas:
    0%
    įskaitant PVM 96,99 €
    92,14 € kaina su kodu
    Mažiausia kaina 30 dienų laikotarpiu prieš nuolaidą 91,19 € (+2%)
    Gamintojo rekomenduojama kaina 119,99 € (-19%)
    PAPILDOMA 5% NUOLAIDA SU KODU HOLIDAY
Puslapis
į puslapį
Peržiūrėti kaip Grid List

75 Prekės

Ištrinti

adidas TERREX - vieno didžiausių pasaulyje sporto prekių ženklų lauko batų kolekcija

Vokietijos gamintojas Adidas neabejotinai yra vienas iš labiausiai atpažįstamų ir gerbiamų sportinės aprangos ir avalynės gamintojų pasaulyje. Įmonės asortimente yra gaminių, skirtų beveik visoms sporto šakoms. Nepaisant išvaizdos, adidas aprangą ir avalynę pamatysite ne tik aikštelėse, kortuose ar vejoje, bet ir kalnuose. adidas TERREX - tai universali lauko avalynės kolekcija. Ją sudaro gaminiai, skirti žygiams pėsčiomis, bėgimui krosais ir žiemos sportui. Prekės ženklas savo gaminiuose remiasi geriausiais ir techniškai pažangiausiais rinkoje esančiais sprendimais. Todėl neretai "adidas terrex" striukės ir batai turi GORE-TEX® šeimos membranas.

Inovatyvi patentuota technologija

Dėl savo patirties prekės ženklas kuria itin pažangius gaminius. adidas - tai itin aukštos kokybės gaminių ir maksimalios paramos sinonimas. Dažnai adidas TERREX batai turi pažangius padus, sukurtus bendradarbiaujant su "Continental" prekės ženklu. Jie pasižymi dideliu atsparumu dilimui ir puikiu sukibimu. Priklausomai nuo jūsų pageidavimų, pasieksite batus su GORE-TEX® membrana arba be jos. Pirmoji išlaikys jūsų pėdas sausas, o antroji užtikrins nevaržomą pralaidumą orui.

adidas TERREX aktyvios aprangos asortimentas taip pat pagrįstas naujausiomis technologijomis. Prekės ženklas naudoja tiek partnerių tiekiamas medžiagas, tiek savo pažangias technologijas. Dėl to šio prekės ženklo džemperiai, striukės ar kelnės puikiai veikia intensyvios veiklos metu. Veiklos metu prakaitas greitai ir efektyviai pašalinamas, o tai daro didelę įtaką mūsų komfortui.

adidas TERREX - universalus ir ekologiškas

Šis prekės ženklas iš Vokietijos stengiasi kurti ne tik itin universalius ir pažangius, bet ir ekologiškus gaminius. Nemažai jų pagaminti naudojant perdirbtas medžiagas. Dėl to drabužių gamybos procesas tampa "žalesnis" ir kur kas mažiau kenksmingas aplinkai. Prekės ženklas savo dizaine naudoja novatoriškus sprendimus, pavyzdžiui, BOOST, kuris sukėlė revoliuciją bėgimo srityje. Specialios putos užtikrina, kad mūsų sąnariai būtų apsaugoti nuo apkrovos dėl puikios amortizacijos ir energijos grąžinimo. Šią itin pažangią technologiją galima rasti adidas TERREX AGRAVIC batų serijoje.

adidas TERREX taip pat yra pažangi žygių avalynė. Iš šio prekės ženklo priėjimo batų žinomų sprendimų ir naujoviškų technologijų derinys lemia, kad tokie modeliai kaip adidas TERREX swift solo jau daugelį metų triumfuoja ir yra laimėję nesuskaičiuojamą daugybę konkursų ir geriausių rinkoje žygio batų sąrašų. Rinkdamiesi TERREX gaminius, renkatės Adidas prekės ženklo kokybę, pažangius sprendimus ir akį traukiantį dizainą, tinkantį ne tik kalnams, bet ir miesto aplinkai.